Nenedent baby pasta do mycia zębów

Nenedent baby pasta do mycia zębów - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy na temat Nenedent baby pasta do mycia zębów. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście Nenedent baby pasta do mycia zębów to istotny środek, który człeku może naprawić zdrowie.

Nenedent baby pasta do mycia zębów informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej i kupisz Nenedent baby pasta do mycia zębów – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i naciśnij odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Nenedent baby pasta do mycia zębów opis

Postać: Pasta do zębów + silikonowa szczoteczka. Nenedent®-baby pasta do nauki pielęgnacji ząbków Od teraz – pielęgnacja ząbków niemowlęcia to prosta sprawa! … przy zastosowaniu zestawu do nauki czyszczenia zębów nenedent®-baby. Od pojawienia się pierwszego ząbka czyszczenie zębów powinno być czymś przyjemnym dla dzieci. Wymaganie to spełnia specjalnie opracowany zestaw nenedent®-baby z łagodnie czyszczącą pastą do zębów dla niemowląt oraz z bardzo miękką szczoteczką silikonową nakładaną na palec. Dzięki tej szczoteczce, pierwsze ząbki czyszczone są delikatnie i z wyczuciem, a przy tym dziąsła przyjemnie masowane. Nenedent®-baby zawiera ksylitol hamujący powstawanie próchnicy. Nie zawiera fluoru, barwników, konserwantów jak i też mentolu. Pasta do nauki pielęgnacji ząbków nenedent®-baby do delikatnego mycia pierwszych ząbków + szczoteczka do zębów z silikonu dla niemowląt i dzieci między 6 a 24 miesiącem życia. Mleczne ząbki powinny służyć jak najdłużej, dlatego wraz z pojawieniem się pierwszych ząbków należy dbać o ich higienę. Polecamy używanie pasty do nauki pielęgnacji ząbków nenedent®-baby wraz z załączoną szczoteczką z silikonu. Pasta ta została opracowana specjalnie z myślą o pierwszych ząbkach uwzględniając to, że niemowlęta nie potrafią jeszcze prawidłowo wypluwać pasty. • zawiera szczególnie łagodnie czyszczący żel krzemowy • zawiera ksylitol (13%) zapobiegający próchnicy • nie zawiera fluoru • nie zawiera substancji barwiących i konserwujących • nie zawiera mentolu i sacharyny • o neutralnym pH • o przyjemnym, specjalnie dobranym dla niemowląt aromacie
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Nenedent baby pasta do mycia zębów, który naprawdę może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>